.

Me eksperience.

al, kerko pune, kerko vende pune, pune nga shtepia, pune online, njoftime falas, oferta pune kerko-fillo. .

Kerkohen Te Punesohen 50 Operatore Call Center Ne Gjuhen Italiane Pagesa 80,000 Leke, Pune Me Turne.

Apr 28, 2021 Turizm dhe Hotelieri , 1.

. Ky website kontrollohet dhe menaxhohet nga Albest. Njoftime pune-operatore shqip nga shtepia.

Operatore ne gjuhen shqipe (sherbim klienti) Detyrat -Thirrjet jane inboundoutbound.

Njoftime Pune-operator ne gjuhen shqipe. . .

12 Pri 2234 Kerkohen Operatore ne gjuhen Shqipe. Operatore gjuhen shqipe dhe oferta profesionale online.

al ofron pune per 5 operatore me eksperience pune ne fusha te ngjashme si call center, telemarketing, shitje online apo agjente marketingu, Part-time 4 ore (09-13 dhe 13-17), page fikse plus Bonuse.

al ofron pune per 5 operatore me eksperience pune ne fusha te ngjashme si call center, telemarketing, shitje online apo agjente marketingu, Part-time 4 ore (09-13 dhe 13-17), page fikse plus Bonuse.

al on Facebook. Njoftimefalas eshte celsi i suksesit te karrieres tuaj per kerkoj pun pune nga shtepia kerkoj pastruese per shtepi tirane.

. Pagesa 1,000 Euro Pune Full-TimeKohe te plote i Brendshem Lexo detajet.

.
Tiran&235;, Shqip&235;ri.
ALBEST.

Sep 27, 2020 Nga Isuf Ismaili (Disa nga gabimet m t shpeshta drejtshkrimore e drejtshqiptimore n gjuhn shqipe) T shkruajm dhe ta prvetsojm sa m mir gjuhn shqipe, gjuhn letrare, sht nj nga shrbimet e veprimet m t shklqyera kulturore e njkohsisht edhe atdhetare.

Shikoni t&235; gjitha shpalljet bazuar n&235; k&235;rkimin tuaj Operatore ne gjuhen shqip T&235; gjitha Pun&235; ose regjistroni nj&235; shpallje tani duke treguar se &231;far&235; &235;sht&235; ajo q&235; blini ose shisni.

2. Kjo &235;sht&235; e vetmja metod&235; e certifikuar dhe e p&235;rgatitur sipas standardeve europiane, p&235;r mbrojtjen e gjuh&235;s shqipe pran&235; Departamentit t&235; Gjuh&235;s n&235; Fakultetin Histori-Filologji, n&235; Universitetin. .

Operatore gjermanisht smart working ne tirane bellistercall, kerkojme operatore smart working ne tirane per sherbimin inbound ne gjermanisht. kerkojme operatore qe ofrojne punen e tyre nga shtepia ne inbound ne gjuhen gjermanerroga bonuse mbi 1000 euro. FJALA SHQIPE N&203;VENDT&203; FJAL&203;S S&203; HUAJ. Operatore ne gjuhen shqipe (sherbim klienti) Detyrat -Thirrjet jane inboundoutbound. .

FillestarPak eksperience.

Sidoqoft, pr t gjith t tjert q kan nevoj pr nj fillim t ri n botn online, ktu sht nje list nga punt m t mira nga punt online. Me eksperience.

Krkohet operatore n bum.

-preferohen me eksperience pune ne call center.

.

Profesioni Operatore telefonik; Preferohet mosha 18-28 Vjece 20112022 Qender, Tirane.

shqiperigmail.